Free Forums. Reliable service with over 8 years of experience.
InvisionFree - Free Forum Hosting
Welcome to Lepotani. We hope you enjoy your visit.

You're currently viewing our forum as a guest. This means you are limited to certain areas of the board and there are some features you can't use. If you join our community, you'll be able to access member-only sections, and use many member-only features such as customizing your profile, sending personal messages, and voting in polls. Registration is simple, fast, and completely free.

Join our community!

If you're already a member please log in to your account to access all of our features:

Name:   Password:

KOMENTARI POSETILACA Lepotani.com
Pandora
Posted: Mar 17 2008, 09:28 am

Unregistered

Pitanje:"TI U SENDVICU IZMEDJU 2 LEZ ZENE?"

Odgovor:
Ja ne moram nista da FANTAZIRAM...........Probao fala' bogu dragom cak dva puta..........Jednom swingerski a i sam sa njima kada "On" nije bio tu...More Budva..2002 trajalo je to celo leto(bio sam 2 meseca te godine,radio kao Dj)........cak je jedna od njih bila zena naseg poznatog glumca-onda posvadjani-Pstttttt!!
Drugi put Kuci (Subotica) u gajbi tri dana(After posle velikog Party-ja)....HM...malo se oduzio,One :Jedna 20,druga 19...male slatke,posvadjle se posle najstrasnije,naravno,zbog-........hm..mene..Kao:"On ti je bitniji postao nego Ja????!!"-Ma Ljubomora najstrasnija-Lezbejke su najljubomornija bica koje sam ja video.!!!...............gramafoni ,MDMA........bilo,ne ponovio se...........ali sex DIVNOOOO......ja inace ne volim bas da mi diraju bradavice ali oneeeeeeee......mmmmmmmmmmm.DA DA,znaju-samo nezno & mozee-sada sam zavoleo posto sam naucio devojku.

Eto ukratko....znam da ovo malo muskraca ima prilike i jednom da dozivi(a da neplati).....ali eto ja sam imao srece(mozda jer sam DJ pa sam se stalno kretao u takvom drustvo-pohotnom i odvaljenom non-stop....ne znam.)..............Ko veruje veruje-ko ne NE.........meni je nebitno ,ja isprico'

CHA

Hot-line

ja radila na hot-line i mogu vam reci da postoje raznorazni razlozi zbog kojih oni zovu
neki su stidljivi pa ne smeju uzivo, neki su prenapaljeni pa da se dovedu u normalu, neki su prosto radoznali i pitaju sve i svasta, postoje i oni koji zovu iz dosade... a i oni koji zovu da dobiju savet... najbolji mi je bio jedan lik sa kojim je minutaza rasla veoma lako, naime on je drkao i cesto stavljao slusalicu nize da bih ja cula kako on drka, a pre nego sto nazove je imao obicaj da rasiri novine ispred sebe kako bih ja imala bolji audio prenos njegovog svrsavanja

cuj napal'la
jos su mi stavili sliku bred pita, valjda kontaju da se na njega sve zenke loze
ma crkavale smo od smeha... tamo radi i par zena u ranim 50-im godinama i totalni je haos... non stop se nesko gricka, smoki, cips, stapici, keksici i to se razmenjuje u pauzama dahtanja... bilo je par slucajeva gusenja istim jer su ovi sto zovu toliko otkaceni da prosto ne mozes da izdrzis da se ne zagrcnes od smeha... al vesta hot-linerka to provuce kao extra uzbudjenje i vrisku zbog istog pa musterije brze svrse ono zbog cega su uglavnom i zvali
« Next Oldest | Internet Caffe | Next Newest »
InvisionFree - Free Forum Hosting
Create your own social network with a free forum.
Learn More · Register for Free

Topic Options

Hosted for free by InvisionFree* (Terms of Use: Updated 2/10/2010) | Powered by Invision Power Board v1.3 Final © 2003 IPS, Inc.
Page creation time: 0.0698 seconds | Archive
FORUM sajta Lepotani.com
eXTReMe Tracker